Jdi na obsah Jdi na menu

Gregorys ***

19. 10. 2008
studia, apartmany
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fifi18 - Šance

28. 3. 2013 12:16

Čau vespolek. Teď se šíří po netu a mezi lidma nová možnost, jak vydělávat z domova, jak pro ženy, tak pro pány. Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a je to až neuvěřitelné. Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak to dojím, co to jde :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz

Helena Dankova - Dovolena na Lefkade v Gregorys

16. 8. 2009 11:51

Absolutne se podepisuji pod nazor Zuzky ! Lefkada je nadherny ostrov...Hotel Gregorys je misto,kde se musite citit skvele! Neberou tam turisty jako "pasove zbozi" a jsou velmi ochotni a hodni ! Slecna delegatka Tamara byla ochotna kdykoliv pomoc (vim z vlastni zkusenosti) a o neochote nemuze byt ani rec !

Zuzana - Dovolená na Lefkádě v Nidri

12. 8. 2009 8:18

Musím souhlasit,že je Lefkáda moc pěkná,takže doporučuji všem.Gregorys naopak můžu vřele doporučit.Super personál,dobré jídlo a hlavně je všude pěkně čisto!Na delegátku slečnu Tamaru ani jediné špatné slovo,ve všem poradila,slušně se ke všem chovala,takže všechno bylo na jedničku.

Kapustová Jana - Dovolená na Lefkadě v Nidri Gregorys

16. 7. 2009 17:03

Lefkada je velmi krásná, Nidri je rušné středisko, velmi pěkná dovolená. Ale pozor na hotel Gregorys - mají k pověstné řecké vřelosti a pohostinnosti hodně daleko! GREGORYS NEBRAT! Delegátka Tamara Kalusová absolutně přezíravá a neochotná!