Jdi na obsah Jdi na menu

Ubytování

6. 5. 2005

Panos (Nidri, CK Dantour)- klidné místo v poměrně prudkém kopci na začátku Nidri. Služby (úklid, zařízení) vyhovující. Čisto, základní výbava kuchyňky naprosto dostačující, teplé vody vždy dostatek.


Mistrál (Agios Nikitas, ck Viamare)

Náš názor: Pokoje jsou malinké, kuchyňka byla již součástí balkonu. Úklid pokulhával. Koupelna byla jemně řečeno "řecká" se vším všudy.  Také výhled na torzo stavby nás příliš nenadchl.  Ag. Nikitas má své kouzlo a těch pár hodin, co člověk stráví "v baráku" se dá skousnout, ale rozhodně se dá najít příjemnější ubytování.


Pokud máte nějaké vlastní zkušenosti s ubytováním na Lefkadě. Pošlete nám je emailem nebo vložte do komentářů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

8. 3. 2013 16:35

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Jana - ubytování - Vasiliki

28. 12. 2008 21:18

chtěla bych se zeptat, dza nemáte někdo kontakt na ubytování ve Vasiliki - třeba apartmány leonidas atd, ne v centru.

děkuji

Andy - Averto (Agios Nikitas)

8. 10. 2007 12:33

Zdravím, chtěla bych se podělit o zážitky z letošní dovči. Byli jsme poprvé na Lefkádě a neprostá spokojenost jak s ubytováním, tak se službami CK ALEX. Krásná písčitá pláž kousek od ubytování, pokoje dostačující a čisté, do centra se dá dojít pěšky.

Andy - Averto (Agios Nikitas)

8. 10. 2007 12:30

nemcova.jindra@seznam.cz - možnost ubytování bez rezervace

30. 4. 2006 13:45

Donrý den, má někdo zkušenosti s ubytováním na Lefkadě, pokud pojedeme "na vlastní pěst" bez cestovky.Chceme to s manželem na začátku července zkusit.
Myslíte, že najdeme nějaké ubytování.
Děkuji za případné sdělení zkušeností.

Jan Souček - ubytování

19. 4. 2006 1:08

v Agios Nikitas jsme byli ve studiu Argo. Klidné místo, pohoda, ticho, výhled na moře (pouze z našeho pokoje) a na hotel. Malý pokojík s kuchyňským mini koutkem :). Ale super. Stejně jsme většinu času trávili po ostrově ;)

tm-servis@volny.cz - Ubytování na Lefkadě

20. 7. 2005 19:51

Letos jsme byli ubytováni v Nidri v apartmánech Siniodis. Jsou stranou všeho ruchu v klidném prostředí a přesto kousek od centra. U apartmánů je bar, kde se můžete i nasnídat a bazén. Ubytování je příjemné. Můžu doporučit, nabízí CK Firo-tour.

Kondr2@seznam.cz - ubytování Lefkáda

15. 7. 2005 14:20

Bydlel jsem ve Vassiliki, ap. Thomas. Slušné bydlení, ale před domem končí místní silnice, a protože je rozšířená, otáčejí se zde až do pozdní noci auta a jezdí sem i motorky, takže občas to bylo o nervy. Příště jedině do Agios Nikitas, jednoznačně nejhezčí středisko, nikdy do Nidri.